KONST / Litografier / Grafiska blad 13966249
nr 1396 6249
Grafiska blad
Oidentifierad konstnär. 2 ST, daterade 1993. Motivet: ca 19x17 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:07:03
150 kr